Po nocach śnię o mizerii (a więc jeden z nielicznych okołopiwnych blogerów których polecam) wrzucił prywatne top3 PL piwek z tego roku, co mi uświadomiło, że mogę sobie wyciągnąć coś w ten deseń dla innych osób z UT, co niniejszym uczyniłem… tabela raczej na kompa niż fona.