Ostatni update: 13/01/2023

W tabeli de facto siedzą (nieco podbajerowane i uzupełnione) dane do poprzedniego wykresu (czy raczej wykresów), tylko że w formie, która jest wygodnie sortowalna i filtrowalna – i właściwie tylko wykonując te dwie czynności można ciekawe informacje z tabeli wyciągnąć, inaczej powódź danych wykończy człowieka.

Filtrowanie sensowne po roku i po stylu, sortowanie już po czymkolwiek. Ostatnie cztery kolumny liczbowe, te z wąskimi paskami wykresów, są zasadniczo redundantne względem siebie jeśli idzie o dane, ale przydatne właśnie przy filtrowaniu.

Swego rodzaju ciekawostką są też kolumny Miejsca w rankingu najpopularniejszych bądź premier bądź ocen premier oraz ich różnica – świadcząca o rozjeździe (w danym roku) miedzy zainteresowaniem browarów a czekinujących – wartości ujemne (czerwone) różnicy to oczywiście większy odsetek premier zaś dodanie (zielone) – większy odsetek ocen premier.

Ta tabelka jest ewidentnie jedną z tych, co pozwalają na ryli w cholerę wniosków różnorakich, ale to już z wnioskami jak z d: każdy własne :>