Ostatni update: 12/02/2023

A tak mnie naszło, żeby sprawdzić sobie odpowiedź na pytanie z tytułu, a że nie jest to w pełni automatyczna działalność, to w zawężonym zakresie czasowym, czyli od początku roku. Bo recenzje piw (nawet różne testy porównawcze itp) są dla wielu osób dość ziewające. No i wychodzi taka niewielka tabelka jak niżej, z mikro-wnioskami subiektywnymi bardzo jn:

  • Kopyr nadal masakruje resztę vlogerów piwnych zasięgami, ale niestety – jego materiały są mocno obliczone na zwiększanie rzeczonych zasięgów. Plus okazji na rozmowy różnorakie (bez wykupienia takowej przez ewentualnych zainteresowanych) chyba nie miewa w Obornikach
  • Za Kopyrem reszta podium jeśli idzie o oglądalność to Kociokwik i Docent, przy czym oba te vlogi imho fajniejsze jeśli idzie o różnorodność, częstotliwość ukazywania się a może wręcz jeśli idzie o jakość (wciąż mowa o nie-recenzjach) od lidera.
  • Kolejne miejsca to już z doskoku zasadniczo, pojedyncze filmiki, mała oglądalność (co w niektórych przypadkach mocno zaskakuje), ale materiały niejednokrotnie fajne.
  • całe stadko vlogerów nie opublikowało nic. Albo nic poza reckami.