Ostatni update: 25/10/2022

Dwie mapki i tabelka ze szczegółami. Zaś szczegóły same podstawowe, bazujące na danych z wersji demo UT Insights, a więc czekiny lipiec – wrzesień 2021 i 2022 oraz październik 2022 – w sumie 700 tysięcy czekinów bez grosika.

Niestety województwa na UT nie są zesłownikowane, więc trzeba było je wyfiltrowywać po różnym zapisie, dla niektórych województw nawet po kilkunastu zapisach. Najpiękniejsze imho PL województwa w bazie to: Voivodato di Pomerania, Pommerin Voivodikunta, Voivodato de Opole, Mecklenburg-Westpomerania, Asagi Silezya…

Tak czy inaczej po uporządkowaniu tego bajzlu wyszły mi solidnie zdywersyfikowane dane, na mapkach może mniej to widać, ale tabelka nie pozostawia złudzeń – mamy czekinową polskę-A i polski-kolejne-litery… Wszystko poniżej rzecz jasna interaktywne – pojeżdżenie myszką po legendzie albo mapce, posortowanie kolumn ze wszech miar wskazane…

No i zdaje się, że na fonie (zależnie od jakichstam czynników) mapki się nie wyświetlają – to na samym dole obrazki na sluczyj pozor.

wspomniana wersja obrazkowa mapek dla mających problem:

i jeszcze ku pamięci swojej... r^2 solidny (nawet bardzo) jedynie dla pary liczba czekinów i liczba userów (co logiczne)