Ostatni update: 23/11/2022

jako, że właśnie piwna vlogosfera (której jestem nieustającym fanem) wrzuciła nowy filmik, w którym było m. in. o Muted Horn, a dokładniej czemu warto tam wpaść, to się ucieszyłem, że będzie o lambiczkach, o Bokke (jakby ktoś nie wiedział: Raf już jest zdrowy od pewnego czasu, Bokke wróci), Antidoot, unikalnych Canti itp których ryli nie da się za bardzo ogarnąć… a tu jak w tytule, z browarów padło Bottle Logic, Deya, Cloudwater… nawet ćwierć słowa o lambikach, dzikusach, spontanach itp 🙁

jkbc film jest tutaj: https://youtu.be/1igB-rhzCHc?t=1033 , puszcza się od właściwego momentu.

No to myślę sobie “sprawdzę, na ile siędze w bańce”. Tak się składa że mam okolice kompletu czekinków tegorocznych Muted Hornowych w excelu, pod 9 tysięcy – więc na tej podstawie tabelka. minimum 45 czekinków z wzorków wychodzi, żeby browar był uwzględniony.

I kurde:

  • żyję w bańce (jak posortować po popularności)
  • ale to fajna bańka (jak posortować po średnich ocenkach z MH)
  • vlogerzy mam nadzieję przez nieuwagę pominęli bańkowy aspekt (który dla coponiektórych wyróżnia MH o wiele bardziej niż “kranoprzejęcia Bottle Logic”)
  • MH na głównej fotce – zarówno na fejsie jak i stronce – ma 3 butelki, wszystkie kurde kwasne i z belgii 😉 więc tą bańkę mi utrzymują pracowicie jak widać.